• بررسی فنی کیت‌های لارته دیزاین برای کراس اوورهای X ب‌ام‌و+فیلم
  • بررسی فنی کیت‌های لارته دیزاین برای کراس اوورهای X ب‌ام‌و+فیلم
  • بررسی فنی کیت‌های لارته دیزاین برای کراس اوورهای X ب‌ام‌و+فیلم
  • بررسی فنی کیت‌های لارته دیزاین برای کراس اوورهای X ب‌ام‌و+فیلم
بررسی فنی کیت‌های لارته دیزاین برای کراس اوورهای X ب‌ام‌و+فیلمبررسی فنی کیت‌های لارته دیزاین برای کراس اوورهای X ب‌ام‌و+فیلمبررسی فنی کیت‌های لارته دیزاین برای کراس اوورهای X ب‌ام‌و+فیلمبررسی فنی کیت‌های لارته دیزاین برای کراس اوورهای X ب‌ام‌و+فیلم

بررسی فنی کیت‌های لارته دیزاین برای کراس اوورهای X ب‌ام‌و+فیلم

عصر خودرو-شرکت تیونینگ لارته دیزاین کیت‌های پرفورمنس خود برای محصولات ب‌ام‌و شامل X۳، X۴ و X۵ را معرفی کرد. این کیت‌ها باعث ایجاد ظاهری اسپورت‌تر برای کراس اوور‌های محبوب این برند می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت تیونینگ لارته دیزاین کیت‌های پرفورمنس خود برای محصولات ب‌ام‌و شامل X3، X4 و X5 را معرفی کرد. این کیت‌ها باعث ایجاد ظاهری اسپورت تر برای کراس اوورهای محبوب این برند می‌شوند.

لارته دیزاین تاکنون روی محصولاتی از مرسدس بنز، مزراتی، رنجروور، لکسس و حتی تسلا کار کرده است. اضافه شدن خودروهای ب‌ام‌و به سبد محصولات لارته دیزاین باعث افزایش جذابیت پروژه‌های این تیونر خواهد شد.

خب کار را با ب‌ام‌و X5 شروع می‌کنیم که کیت پریمیوم لارته دیزاین طبق گفته شرکت نشان دهنده‌ی تفکرات برجسته متخصصان این تیونر بوده و باعث شده این کراس اوور جزو شاهکارهای خودرویی به حساب آید.

یکی از خلاقیت‌های در نظر گرفته شده برای این خودرو پوشش برنزی برخی عناصر بدنه و کابین است. از دیگر ویژگی‌های X5 می‌توان به دیفیوزر عقب با خروجی‌های آلومینیومی، عناصر فیبر کربن متنوع، اسپویلر عقب سفارشی، اسپویلر لبه‌ای جلو، رکاب‌های جانبی و رینگ‌های 22 اینچی گیرا اشاره کرد.

بخش اعظم ویژگی‌های X5 درباره X4 نیز صدق می‌کند. این خودرو هم از دیفیوزر عقب خاص با خروجی‌های اگزوز گرد، اسپویلر روی لبه صندوق و دستگیره‌های درب، آینه‌بغل‌ها، ورودی‌های رکاب جانبی و فریم جلوپنجره فیبر کربنی سود می‌برد. البته فکر نمی‌کنیم نگه‌دارنده پلاک X4 از فیبر کربن واقعی باشد.

نهایتاً هم به X3 می‌رسیم که از اسپلیتر فیبر کربنی سبک‌وزن برای هماهنگی با ظاهر اصلی سپر جلوی M برخوردار است. در عقب هم خروجی‌های اگزوز چندضلعی دیده می‌شوند.

وجه مشترک هر سه خودرو تغییرات ملایم بدنه است که قطعاً باب میل اکثر خریداران خواهد بود.

Copyright © 2015 - Asrekhodro by Daustany