• مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1
  • مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1
  • مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1
  • مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1
  • مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1
  • مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1
  • مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1
  • مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1
مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1مروری بر مشخصات ولوو پولستار 1

مروری بر مشخصات ولوو پولستار ۱

عصر خودرو-این گزارش به مرور مهم‌ترین مشخصات خودروهای پلاگین هیبریدی ولوو پولستار۱ می‌پردازد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  ایسنا، ولوو طرفدارانی در جهان دارد. یکی از خودروهای ساخت این شرکت خودروی ولوو پولستار 1  (Polestar 1) است که طراحی زیبایی در کنار قابلیت های جدید و کاربردی برای رانندگان دارد. 

بسیاری از کشورهای جهان قصد دارند با هدف مقابله با آلودگی هوا و کاهش میزان انتشار آلاینده‌ها و گازهای گلخانه‌ای و حفظ بیشتر محیط زیست، خودروهای تمام الکتریکی و برقی را به تولید انبوه برسانند.

بنابراین بسیاری از شرکتهای خودروسازی در جهان عزم خود را برای تولید انبوه خودروهای برقی جزم کرده و از برنامه‌های خود بدین منظور رونمایی کرده‌اند. افزایش روزافزون خودروهای برقی و محبوبیت استفاده بیشتر از این خودروهای پاک موجب شده است شرکتهای خودروسازی در سراسر جهان به رقابتی تنگاتنگ پرداخته و هر یک از برنامه‌های خود برای طراحی و تولید خودروهایی بهتر و با توان پیمایش بیشتر رونمایی کنند.

خودروهای پلاگین هیبریدی که به اختصار PHEV نامیده می شوند، نسبت به مدل های هیبریدی به باتری های قدرتمندتری مجهز شده اند، بنابراین مسافت قابل پیمایش آن ها نیز در حالت تمام برقی بیشتر است. یکی دیگر از مزایای قابل توجه آنها، امکان شارژ خانگی است که به راننده و صاحب خودرو این امکان را می دهد بدون طی مسافت های گاها طولانی برای رسیدن به ایستگاه‌های شارژ مخصوص خودروهای برقی و هیبریدی، با اتصال به برق خانگی، باتری قدرتمند خودروی خود را شارژ کنند. این خودروها همچنین در صورتی که باتری ظرفیتش رو به اتمام باشد، موتور الکتریکی در کنار پیشرانه های بنزینی کار خواهد کرد.  

طبق گزارش وب سایت موتور1، از جمله بارزترین و اصلی‌ترین مشخصات این خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

    پیشرانه چهار سیلندر دو لیتری توربوشارژ
    دو موتور بنزینی و الکتریکی با توان تولید 609 اسب بخار قدرت
    سرعت رسیدن از صفر به 60 مایل بر ساعت: 4.2 ثانیه
    حداکثر سرعت: 155 مایل بر ساعت
    قیمت: 140 هزار دلار
    بدنه: فیبر کربن
    پک باتری: 85 کیلووات ساعت
    سیستم انتقال قدرت: دیفرانسیل جلو
    وزن: 2.3 تن
    پلاگین هیبرید کوپه GT
    ظرفیت سرنشینان: 4 نفر
    مدت زمان شارژ: 1 ساعت
    قیمت: 155 هزار دلار

در زیر تصاویری از این خودرو آمده است:

Copyright © 2015 - Asrekhodro by Daustany