• کراس‌اوور جدید جیلی" آیکون "
  • کراس‌اوور جدید جیلی" آیکون "
  • کراس‌اوور جدید جیلی" آیکون "
  • کراس‌اوور جدید جیلی" آیکون "
  • کراس‌اوور جدید جیلی" آیکون "
کراس‌اوور جدید جیلی" آیکون "کراس‌اوور جدید جیلی" آیکون "کراس‌اوور جدید جیلی" آیکون "کراس‌اوور جدید جیلی" آیکون "کراس‌اوور جدید جیلی" آیکون "

کراس‌اوور جدید جیلی" آیکون "

عصر خودرو -جدیدترین کراس‌اوور جیلی که آیکون نام دارد، قرار است از سال آینده میلادی وارد مرحله تولید انبوه شود.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا،  با اینکه هنوز جزئیات و اطلاعات دقیقی از سوی شرکت جیلی در خصوص این خودروی کراس اوور بزرگ و جذاب منتشر نشده است، اما می‌توان با نگاه مختصری به تصاویر آن دریافت که طراحان و مهندسان جیلی آیکون تلاش کرده‌اند تا طراحی متمایز و جعبه‌ای شکل در مدل مفهومی و نسخه کانسپت را حفظ کنند و بدین ترتیب نظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان و علاقمندان به طراحی‌های نوین صنعت خودروسازی را به سمت و سوی خود جلب کنند.

این خودرو در قسمت جلویی چراغ‌های دو قسمتی و جلوپنجره جذاب و جدیدی دارد که به گسترش کیهانی موسوم شده است.
کابین داخلی این خودرو نیز طراحی زیبا و قابل توجهی دارد که از جمله مهم‌ترین امکانات درونی این خودرو می‌توان به صفحه نمایش بزرگ واقع در کنسول مرکزی، صفحه آمپر دیجیتال و بهره گیری از سیستم اطلاعاتی و سرگرمی اشاره کرد. همچنین سیستم هوشمند اختصاصی جیلی تحت عنوان GKUI به راننده این امکان را می دهد تا از طریق اتصال به اینترنت با خودرو و همچنین سایر نقاط جهان ارتباط برقرار کند.

با اینکه به طور رسمی حرفی از ابعاد این خودرو زده نشده است، اما کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه خودرو برآورد و اعلام کرده‌اند که طول آن چهار هزار و 350 میلی متر، عرض آن یک هزار و 810 میلی متر و ارتفاع آن نیز یک هزار و 615 میلی متر خواهد بود. فاصله محوری این خودرو نیز دو هزار و 640 میلی متر گزارش شده است.
از دیگر مشخصات این خودرو که با همکاری شرکت سوئدی ولوو ساخته شده است، می‌توان به پیشرانه 1.5 لیتری TFSI ساخت ولوو با توان تولید 177 اسب بخار قدرت و گیربکس هفت سرعته اشاره کرد.

در زیر تصاویری از خودروی جیلی آیکون (Icon) آمده است:

Copyright © 2015 - Asrekhodro by Daustany