• موتورهای 70ساله دوکابینه برقی شدند
  • موتورهای 70ساله دوکابینه برقی شدند
  • موتورهای 70ساله دوکابینه برقی شدند
موتورهای 70ساله دوکابینه برقی شدندموتورهای 70ساله دوکابینه برقی شدندموتورهای 70ساله دوکابینه برقی شدند

موتورهای ۷۰ساله دوکابینه برقی شدند

عصر خودرو -موتورهای قدیمی و خاطره انگیز اورال که در کنار بدنه اصلی دارای جایگاهی برای سوارشدن یک نفر دیگر هم بودند، بعد از گذشت ۷۰سال برقی شدند.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ، ظاهر و بدنه و تجهیزات فنی این موتورها از هفتاد سال قبل به این سو تغییرات جدی نداشتند. اما حالا با برقی شدن طیف گسترده ای از وسایل نقلیه و حتی موتورسیکلت ها و کامیون ها، اورال نیز مقاومت قدیمی خود را متوقف کرده و به فکر برقی کردن موتورسیکلت نوستالژیک خود افتاده است.

این موتورسیکلت تمام برقی دارای موتوری با قدرت 60 اسب بخار(45 کیلووات) است و برای تامین انرژی از یک باتری ZF13.0 بهره می گیرد که برای تامین 19.5 کیلووات ساعت انرژی مناسب است.

وزن این مدل از موتورسیکلت یادشده هم بالا و برابر با 373 کیلوگرم است. البته به مقاومت و توانمندی چرخ های این موتورسیکلت اضافه شده تا بتواند در زمین های ناهموار با دقت و کیفیت بیشتری حرکت کند.

باتری این موتور بعد از شارژ برای 359 کیلومتر حرکت کافی است که رقم قابل ملاحظه ای محسوب می شود. حداکثر سرعت این موتورسیکلت هم 140 کیلومتر در ساعت است. قیمت این موتور در زمان عرضه به بازار مشخص می شود.

Copyright © 2015 - Asrekhodro by Daustany