• جزئیاتی از جدیدترین خودروی مرسدس بنز به مناسبت رونمایی در نمایشگاه پاریس 2018
  • جزئیاتی از جدیدترین خودروی مرسدس بنز به مناسبت رونمایی در نمایشگاه پاریس 2018
  • جزئیاتی از جدیدترین خودروی مرسدس بنز به مناسبت رونمایی در نمایشگاه پاریس 2018
  • جزئیاتی از جدیدترین خودروی مرسدس بنز به مناسبت رونمایی در نمایشگاه پاریس 2018
  • جزئیاتی از جدیدترین خودروی مرسدس بنز به مناسبت رونمایی در نمایشگاه پاریس 2018
جزئیاتی از جدیدترین خودروی مرسدس بنز به مناسبت رونمایی در نمایشگاه پاریس 2018جزئیاتی از جدیدترین خودروی مرسدس بنز به مناسبت رونمایی در نمایشگاه پاریس 2018جزئیاتی از جدیدترین خودروی مرسدس بنز به مناسبت رونمایی در نمایشگاه پاریس 2018جزئیاتی از جدیدترین خودروی مرسدس بنز به مناسبت رونمایی در نمایشگاه پاریس 2018جزئیاتی از جدیدترین خودروی مرسدس بنز به مناسبت رونمایی در نمایشگاه پاریس 2018
نمایشگاه خودرو پاریس (۲۰)

جزئیاتی از جدیدترین خودروی مرسدس بنز به مناسبت رونمایی در نمایشگاه پاریس ۲۰۱۸

عصر خودرو -اگر قرار باشد به یک مینی‌ون کوچک اما برجسته در سال‌های آینده فکر کنید، قطعا باید به سراغ نسل جدید بنز‌های کلاس B بروید که در روزهای اخیر از فرانسه سر درآورد و مورد توجه عموم بازدید کنندگان قرار گرفت.

به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از عصر ایران، بنز تلاش کرده در جدیدترین نسل کلاس B سبک و سیاق جدیدی را در نظر بگیرد و این خودرو را به زبان طراحی آینده خود نزدیک کند.
خودرو در نگاه اول آیرودینامیک‌تر به نظر می‌رسد و بنز برای دستیابی به این ویژگی ظرافت‌های زیادی را خرج کرده است.

اگر پشت فرمان خودرو قرار بگیرید، تسلط خوبی را به جاده و نمای پیش‌رو خواهید داشت، چرا که موقعیت و صندلی راننده 9 سانتی‌متر بالاتر از  یک بنز کلاس A جدید قرار دارد و مسلما نقطه کورهای کمتری برای راننده رقم می‌زند.

ستون‌های خودرو نیز کمی جابه‌جا شده‌اند و همین موضوع باعث ایجاد دید گسترده‌تری در این خودرو شده است.

داشبورد خودرو نیز بی‌شباهت به جدیدترین خودرو از کلاس A نیست و ما در این خودر شاهد دو صفحه نمایش بزرگ به هم چسبیده، نور محیطی و 5 دریچه هوا هستیم.

صندلی‌های این خودرو نیز به سیستم گرمایشی مجهزند و ماساژور دارند. خودرو همچنین برخی از کمک راننده‌های کلاس S را نیز در خود جای داده است.

به همین دلیل یک مرسدس کلاس B جدید دارای خطوط سقفی کوتاه و شیب‌دار، چراغ‌های جدید LED، چراغ‌های روزتاب از همین نوع  و اسپویلرهای بزرگ است. بدنه این خودرو روی رینگ‌های بزرگتر 16 تا 19 اینچی قرار می‌گیرد و بدنه نیز در نوع خود و برای حوزه مینی‌ون‌ها عضلانی‌تر محسوب می‌شود.

اما زمانی که صحبت از هاچ‌بک یا مینی ون می‌شود، فضا در خودرو از اهمیت بیشتری برخوردار است. از آنجا که در این خودرو فاصله بین دو محور افزایش یافته است، مسافران ردیف عقب فضای بیشتری را برای پا در اختیار خواهند داشت، اما در مورد فضای سر نمی‌توان چنین نظری را داد، زیرا خط سقفی کوتاه در این خودرو برای یک فرد 180 سانتی کمی دردسر ساز است.

در محفظه بار نیز شاهد ظرفیت 455 تا 705 لیتری هستیم که در صورت تا کردن صندلی‌ها به بیش از 1500 لیتر خواهد رسید.

این خودروی بنز نیز با موتورهای جدید سازگار با شاخص‌های سخت‌گیرانه اروپا ارائه می‌شود. این خودرو با یک موتور بنزینی 1.3 لیتری 4 سیلندر ارائه می‌شود که بین 136 تا 163 اسب‌بخار قدرت دارد. یک مدل 1.5 لیتری دیزلی نیز در این خودرو ارائه می‌شود که با  گشتاور 260 نیوتن‌متر قدرتی حدود 115 اسب‌بخار تولید می‌کند.

موتور دیزلی بعدی این خودرو نیز 2 لیتر حجم داشته و با توجه به تنظیمات مختلف بین 150 تا 190 اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند.

تمامی موتورها با یک سامانه انتقال قدرت 8 سرعته خودکار دو کلاچه هماهنگ خواهند شد و خودرو با قابلیت محرک 4 چرخ ارائه می‌شوند. ثبت سفارش خودرو در ماه دسامبر آغاز شده و دو ماه بعد تحویل مشتریان می‌گردد.

Copyright © 2015 - Asrekhodro by Daustany